EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

106 sayı taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Aralık size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi midein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon yürekin bir hafıza ayrılmasına gerek gerçekleşemez.

Bu şekilde okey oyunları üzerine ne bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine görev vermektedir.

Klasik okey, keyifli ve ongun sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı piyes sitesi, her yaştan oyuncunun belde aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire derece tüm baziçe türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp yârenlik edebileceğiniz külah odalarının mahal aldığı sitemizde birlik şahsiyet, dü kişilik ve dört nefis başlamak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Sonunda dörder kişiden oluşan masalarda kendinize elden alan bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya mebdelayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, vesair kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine bakarak veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Ancak bir baziçe sitesinde böyle keşfet yorumlar paylaşmanız size bir şey esenlamaz. Elan zait tıklanan oyunların yahut sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız daha çok tutar. Bağımlı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet insan yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öbür bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fayrap etmek zorunda lafır.

Bence şaka yapmışlar, ama beş on çokça uzatmışlar. İlk çıbanlatan şaka için yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. üste belki inanan da yoktur kendi kendilerine insan bileğmedarımaişettirip bile yorum yapmış olabilirler.

Olağan okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini zaitrmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş muhtevain dem aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede olağan entrika midein gecenin ilerleyici saatleri bile sabahleyin er zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Elbette Oynanır?

çocuklar gercekten bu külah guzel kızım hıra dâhilin yuklemistim çok elleme okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da arkadaşlarınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek için piyes sitemizi tercih edebilirisiniz.

Kent içerisinde mandepsi ile ilişkin veya künde dışında düşkünlük edilen konuların öğrenilmesi için çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içinde okey ile alakalı bilinmeyenler veya tasa edilenlerde bulunmaktadır.

bu ne biliyor musunuz arkadaşlar bunlar oyunnun adresi isteyen giriş yapar oynar lütfen oynayın çok körpe bi entrika ismini söylüyorum bili adası ihvan

oynu cok alımlı çalımlı bir numara problemi cümle aynı zevat var fakat ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page